Jesteś tutaj: Start / Przetargi

Przetargi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim ogłasza V przetarg publiczny pisemny na sprzedaż ambulansu medycznego typu C - Volkswagena

1. Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż ambulansu medycznego. Przedmiotem przetargu jest ambulans medyczny typu C marki Volkswagen/Wietmarscher/2EKE2/WAS Crafter o pojemności 1968 cm³, rok produkcji 2011.

20
04.2020

Czytaj więcej o: Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim ogłasza V przetarg publiczny pisemny na sprzedaż ambulansu medycznego typu C - Volkswagena

Ogłoszenie o IV przetargu publicznym pisemnym na sprzedaż ambulansu medycznego typu C - Volkswagena

Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż ambulansu medycznego. Przedmiotem przetargu jest ambulans medyczny typu C marki Volkswagen/Wietmarscher/2EKE2/WAS Crafter o pojemności 1968 cm³, rok produkcji 2011. 

19
02.2020

Ogłoszenie o III przetargu publicznym pisemnym na sprzedaż ambulansu medycznego typu C - Volkswagena

1.Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż ambulansu medycznego. Przedmiotem przetargu jest ambulans medyczny typu C marki Volkswagen/Wietmarscher/2EKE2/WAS Crafter o pojemności 1968 cm³, rok produkcji 2011. 

24
01.2020

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o III przetargu publicznym pisemnym na sprzedaż ambulansu medycznego typu C - Volkswagena

Ogłoszenie o pisemnym przetargu na sprzedaż drewna opałowego z wycinki 18 drzew

Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż drewna opałowego z wycinki 18 drzew stanowiących własność Powiatu Nowomiejskiego zlokalizowanych na działkach ewid. nr 81/15 i 81/18 obręb 9 przy ul. Mickiewicza 10 w Nowym Mieście Lubawskim.

24
01.2020

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o pisemnym przetargu na sprzedaż drewna opałowego z wycinki 18 drzew